Domů / Hypotéky / Neschválená půjčka v bance?

Neschválená půjčka v bance?

Takový závěr není v dnešní době nic nového ani neobvyklého. Přísné podmínky již nepustí dál klienty, kteří měli někdy problém se splácením nebo není v jejich možnostech přinést potvrzení o výši pobíraného platu, případně je výše pro banku nedostatečná.

 

Zklamání to bývá veliké, když nutně potřebujete peníze, těšíte se, že půjčka vše vyřeší a nakonec z toho vzejde.

 

Jsou však i méně přísné podmínky, které nabízí hlavně nebankovní společnosti a v jejich produktech se nachází i hypotéka bez doložení příjmu.

 

Asi je všem jasné, že v tomto případě není podmínkou právě potvrzení o tom, kolik pobíráte dohromady peněz. Náhled do rejstříků, které obsahují jména klientů s nějakým záznamem o placení půjček, rovněž není podstatný. Důležité je splnit požadavek, a tím je zástava nemovitosti.

 

Nemovitost nemusí být přímo na jméno klienta. Často rádi pomáhají rodiče, sourozenci, známí a poskytnou do zástavy svůj majetek. V tomto případě je to rovněž možné a může se jednat nejen o dům, byt, ale i o chatu, chalupu nebo i komerční prostory.

 

Jestli tento požadavek splňujete, tak nic nebrání v tom, abyste půjčku získali. Snažit se hned běžet někam na pobočku nemusíte. Vyřízení jde z pohodlí tepla domova, a sice vyplněním online žádosti.

 

Na výsledek nebudete muset čekat dlouho, protože ten budete vědět nejpozději do 24 hodin, a trak rychle dostanete i peníze.

Neschválená půjčka v bance?

Podle výše schválené částky si nastavíte i dobu splácení. Záleží na tom, jaké máte finanční možnosti, a kolik jste schopni měsíčně splácet, aby Vás to nijak neomezovalo. Minimálně lze splácet do jednoho roku a maximálně 30 let.

 

Doba splácení 30 let nemusí být konečná, prot


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Shlédněte také

Půjčujte si vždycky jen tam, kde najdete kladné reference a historii

Půjčujte si vždycky jen tam, kde najdete kladné reference a historii

Je pravdou, že menší nebo větší půjčku si během života sjedná snad úplně kdokoliv. Půjčit …