Domů / Doporučujeme / Chybí vám peníze na rekonstrukci?

Chybí vám peníze na rekonstrukci?

Sníte o novém vzhledu vašeho dosavadního bydlení? Máte představu, jak by mohla vypadat modernizace vaší bytové jednotky či rodinného domu, nemáte však na takové úkony dostatek peněžních prostředků? Potom nezoufejte, protože na trhu existuje půjčka na rekonstrukci.

Proč šetřit finance spoustu dalších let a nedopřát si lepší a útulnější domov, když vám to umožní úvěr šitý přímo na míru klienta dle jeho náročných požadavků? A pokud náhodou nemáte povědomí o tom, jaké půjčce dát přednost, pomůžeme vám s tím.

Základem by měla být kalkulačka půjček

Vzhledem k tomu, že na trhu existuje velká spousta bankovních a nebankovních úvěrů, v nichž se na první pohled asi jenom stěží vyznáte, je třeba si hledání vhodného finančního produktu usnadnit. K tomu využijte nejlépe přehledný a snadno dostupný internetový nástroj.

Je jím kalkulačka půjček, s pomocí níž vyfiltrujete aktuální nabídku odpovídající vašim náročným požadavkům. Stačí zadat jen několik málo vstupních údajů.

  • Účel půjčky

  • Velikost půjčky

  • Dobu splácení

Na základě těchto informací vzejde půjčka na rekonstrukci, s níž se můžete pustit do plnění svých tajných snů a přání. Peníze jsou primárně využitelné na modernizaci obydlí, ať už jde o nejrůznější stavební činnosti, řemeslníky či nákup materiálu a vybavení.

Chybí vám peníze na rekonstrukci?

Jak může vypadat novodobá půjčka na bydlení?

Vždy samozřejmě záleží na tom, co od úvěru očekáváte. Setkat se totiž můžete s řadou nadstandardních bonusů v podobě úspor za úrokové sazby, odložení splátek, výhodného pojištění schopnosti splácet a dalších věcí.

Jestliže vás zajímá, jak vypadá taková půjčka na bydlení, přinášíme vám krátký nástřel populárních společností s jejich produktovými nabídkami. Z nich si dokáže vybrat jistě každý.

  • Česká spořitelna – Spotřebitelský úvěr na vybavení domácnosti – až 700 000 Kč na 120 měsíců s úrokem 6,9 %

  • ČSOB – Půjčka na lepší bydlení/vybavení – až 1 000 000 Kč na 144 měsíců s úrokem 5,9 %

  • Raiffeisenbank – REKOpůjčka – až 700 000 Kč na 120 měsíců s úrokem 4,59 %

Právě k těmto výsledkům směřuje jednoduchá a bezplatná kalkulačka půjček, s níž ušetříte především svůj drahocenný čas při hledání vhodného produktu a také finance. Vždyť, kdo by odmítl ty nejlepší nabídky na současném trhu? Rychle, pohodlně a zdarma přímo z domu, aniž byste obcházeli pobočky společností a cokoliv si porovnávali ručně.

Půjčka na rekonstrukci je vám v tomto ohledu plně k službám.

Shlédněte také

Plast je vynikající materiál nejen pro přepravky

Aby vnitrozemská i mezinárodní doprava fungovaly tak, jak mají, je potřeba zajistit mimo jiné i …