Domů / Hypotéky / Nemáte i vy zbytečně drahé půjčky?

Nemáte i vy zbytečně drahé půjčky?

Člověk někdy v touze po penězích uzavře dosti nevýhodné úvěry a mnohdy se nad tím vůbec nepozastaví. Finance byly zkrátka zapotřebí, proto jsem udělal takové rozhodnutí. Jenže, proč platit více, než musíte? Nezamýšleli jste se občas nad tím, jestli nemáte zbytečně předražené půjčky?

Pakliže jste usoudili, že ano, může vás z této svízelné situace dostat praktická konsolidace. Pojem, za kterým se ukrývá řešení, jež potřebujete. Způsob refinancování, respektive nahrazení dosavadních úvěrů jedním novým a podstatně výhodnějším.

Jak funguje konsolidace půjček?

Na počátku všeho si zvolíte ten správný finanční produkt a začnete refinancovat nevýhodný úvěr. Velice příjemný je fakt, že všechny povinnosti a jednotlivé procesy za vás vyřídí bankovní úředníci. Budou to právě oni, kdo zaplatí jednotlivé půjčky, kontokorenty, leasingy a kreditní karty. Před vás pak postaví výsledný úvěr a ten budete splácet. K němu se budou samozřejmě vázat lákavé výhody.

  • Lepší přehled v celkových závazcích vůči bankovním či nebankovním společnostem
  • Nižší úroková sazba
  • Ponížení měsíčních splátek
  • V případě zájmu i peníze navíc

Konsolidace půjček je zkrátka něčím, co vás zbaví zbytečně drahých peněžních závazků a přinese vám ještě mnohé k dobru. Jestliže se ve spleti produktů na současném trhu moc dobře nevyznáte, možná vám pomůže drobná nápověda, jakým směrem se vydat.

Nemáte i vy zbytečně drahé půjčky?

RePůjčka od Equa Bank

Tento dlouhodobě prověřený a oblíbený bankovní produkt dokáže nahradit vaše staré dluhy do celkové výše až 600 000 Kč. Již na samotném počátku vyřizování konsolidace budete překvapeni tím, že nemusíte platit žádné skryté poplatky. Nehradíte poplatek za vyřízení, zajištění peněžní sumy, mimořádné splátky, zkrátka za nic běžného.

Výhodná RePůjčka od Equa Bank je navíc zajímavá v tom, že se s ní nepojí ani jakkoliv náročné papírování. Téměř nulové administrativní nároky, jimž napomáhá také žádost o konkrétní refinancování, a to skrze internetový formulář.

S RePůjčkou jednoznačně ušetříte a dopracujete se k měsíční úspoře až 50 % v rámci pravidelné splátky. Neváhejte a převeďte si více půjček k jedinému poskytovateli, jenž vám vše zjednoduší a zlevní. Buďte chytří a zbavte se předražených úvěrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Shlédněte také

Jak nejlépe vybrat hypotéku?

Jak nejlépe vybrat hypotéku?

Chcete-li se vymanit z dlouhodobých pronájmů bytů a konečně si pořídit vlastní bydlení, potřebujete k tomu finance. …