Domů / Hypotéky / Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů

Žádání o hypotéku má většinou dvě největší úskalí. Tím prvním je záznam v registru a tím druhým je výše příjmů. V dnešní době jsou podmínky hypoték velmi přísné a jen málokdo má tak vysoký plat a tak málo závazků, aby mu byla schválena. Většina lidí se o to ani nepokouší, protože vědí, že by zkrátka neuspěli. Ale existují i finanční produkty, které jsou pro všechny, bez ohledu na to, kolik peněz vydělávají. Jedním z takových produktů je i hypotéka bez doložení příjmů.

 

Jaké příjmy banky většinou chtějí doložit?17

* Příjmy ze zaměstnání

* Příjmy z podnikání

* Příjmy z pronájmu a podnájmu nemovitostí

* Ostatní příjmy – například výživné a dávky státní sociální podpory

Hypotéka bez doložení příjmů

Je jasné, že doložit toto všechno stojí mnoho času a papírování. Pokud se tomu chcete vyhnout, potom pro Vás bude hypotéka bez dokládání příjmů tím nejlepším řešením. Vyhnete se tak zdlouhavému papírování a své peníze můžete mít opravdu rychle.

 

Jak hypotéka bez dokládání příjmů funguje? Zkrátka o ni požádáte a poskytnete fotky nemovitosti, kterou poskytnete jako zástavu. Na základě odhadní ceny nemovitosti můžete získat půjčku až do 70 % její výše. Přitom to nemusí být ani Vaše nemovitost, stačí, když bude její majitel ochoten Vám zástavou pomoci. Od chvíle, kdy fotky poskytnete, můžete mít peníze již do 24 hodin. Bez dokládání příjmů i nahlížení do registrů.

 

Jaké jsou tedy požadavky?

Jedinými požadavky jsou pouze věk 18 až 90 let a zástava nemovitosti. Oproti bance je to mnohem jednodušší. Přitom se jedná o stejně výhodnou půjčku, jako v bance, s úrokem od 3 až 5 % p.a. a dobou splácení až 30 let. Zastavit můžete jakoukoliv nemovitost.

 

Vzhledem k tomu, že své příjmy nemusíte dokládat, je potřeba si dobře rozmyslet, zda splácení takové hypotéky opravdu zvládnete. Může to být ale také řešení Vašich finančních problémů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Shlédněte také

Půjčujte si vždycky jen tam, kde najdete kladné reference a historii

Půjčujte si vždycky jen tam, kde najdete kladné reference a historii

Je pravdou, že menší nebo větší půjčku si během života sjedná snad úplně kdokoliv. Půjčit …