Domů / Novinky / Výhodná bankovní půjčka? V těchto bankách realita!

Výhodná bankovní půjčka? V těchto bankách realita!

Výhodná bankovní půjčka? V těchto bankách realita!

Máte plány, ale chtělo by to také nějaké peníze, za které je uskutečnit? Potom sáhněte po půjčce. Na trhu je celá řada společností a produktů. My jsme vybrali 3 bankovní úvěry, které by vás rozhodně měly zajímat. A jako bonus přidáváme ještě jednu supervýhodnou nebankovní alternativu.

Bankovní půjčky mají mnoho výhod, ale také záporů. Velmi stručně řečeno, půjčka z banky je výhodnější, ale nedostupnější. Podmínky, které musíte splnit, abyste bankovní půjčku dostali, jsou relativně přísné. Pokud nedisponujete dobrou bonitou, zkuste raději úvěr od nebankovní finanční společnosti.

Na druhou stranu ale banky nabízejí nižší úroky než jiné společnosti, a také možnost půjčit si v rámci spotřebitelského úvěru i velmi vysoké částky. A s objemem peněz většinou roste i délka možné doby splatnosti, abyste měli stále možnost rozumně vysokých splátek. Pokud budete finanční trh po očku sledovat, možná natrefíte i na časově omezenou slevovou akci.

Rychle a na dlouho od Monety

Půjčka na cokoliv od Monety Money bank je skvělá bankovní půjčka, která nečekaně kombinuje dvě do nedávna protichůdná pozitiva: Peníze na účtu budete mít do 5 minut od schválení, dobu splatnosti si lze přitom zvolit až na 10 let, čímž se zdaleka nemůže pochlubit každý poskytovatel. Půjčit si můžete od 5 000 Kč do 800 000 Kč, s úrokovou sazbou od 4,9 %.

Užitečné je také to, že o úvěry do 500 000 lze podat žádost online, čímž ušetříte další čas. Moneta půjčka je navíc flexibilní, takže ji lze kdykoliv předčasně splatit. Celou, nebo jen částečně.

V Air bank zapomeňte na nesmyslné poplatky

Jestliže nejste příznivcem zbytečných a nesmyslných poplatků, rozhodně vás zaujme Air bank půjčka. Tahle banka totiž odmítá inkasovat za služby, které by měly být samozřejmostí.

Sjednání půjčky? Vedení půjčky? Předčasné splacení? Všechno máte automaticky zadarmo. Základní úroková sazba začíná na 4,9 %, za včasné splácení vám ji ale Air bank klidně i sníží. Půjčit si můžete 5 000 Kč – 900 000 Kč, a to až na 8 let.

Hello: novinka s letitou praxí a skvělým úrokem

Dříve Cetelem, dnes stále ještě trochu nová Hello bank. Ostatním produktům konkuruje Hello půjčka nejen bezplatným sjednáním a vedením, ale také úrokovou sazbou od 4,7 %.

Ačkoliv je Hello banka na trhu jen krátce, pod jménem Cetelem nasbírala již bohaté zkušenosti, ze kterých benefitují také její klienti. Ke každému úvěru máte možnost pojištění pro případ platební neschopnosti. Půjčit si lze až 1 milion na 10 let.

Levnější než v bance? Se Zonky skutečnost

Jde-li vám především o úroky, půjčte si na Zonky. Úrokovou sazbu 2,99 % totiž stěží seženete jinde. Zonky je sice nebankovní společnost, klade si ale za cíl skoncovat s nesmyslnými cenami úvěrů.

Peníze, které Zonky půjčuje, pocházejí od ostatních lidí, jedná se totiž o peer-to-peer půjčku. Maximální doba splatnosti je 7 let, půjčit si můžete do 750 000 Kč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Shlédněte také

Plast je vynikající materiál nejen pro přepravky

Aby vnitrozemská i mezinárodní doprava fungovaly tak, jak mají, je potřeba zajistit mimo jiné i …