Domů / Půjčky / Porovnání trojlístku bankovních půjček přinese jen jednoho vítěze, kdo to bude?

Porovnání trojlístku bankovních půjček přinese jen jednoho vítěze, kdo to bude?

Oproti třeba devadesátým letům minulého století je moderní půjčka v bance poměrně jednoduchým procesem. Nepotřebujete desítky osobních údajů a vyplňování nekonečných formulářů je také už dávno pryč. Možná právě proto si mnoho lidí půjčuje právě v bance, je ale nepsaným pravidlem, že v bance, kde máte veden osobní účet, nemusíte nutně dostat nejvýhodnější nabídku na trhu.

Srovnat, srovnat, srovnat – bez toho si prostě kvalitní půjčku přímo na míru nevyberete

V našem dnešním srovnání vám nabídneme trojici půjček, které patří k nejvýhodnějším na trhu. Pokud ale dáme do jedné malé tabulky veškeré cifry k nim náležející, bude dříve jasno, která by brala zlatou medaili a kam bychom adresovali „pouze“ bronz. Představí se proto postupně AutoPůjčka, dále půjčka od České spořitelny a jako třetí odhalí základní parametry Cetelem půjčka.

Půjčka AutoPůjčka Česká spořitelna Cetelem
Možná výše 5 až 600 tisíc 20 až 700 tisíc 20 tisíc až 1 milion
Lhůta splatnosti 3 až 84 měsíců 12 až 120 měsíců 6 až 120 měsíců
Úrok / RPSN od 5,7 / 5,9 % 6,9 / 7,4 % 5,9 / 6,07 %

 

AutoPůjčka je určena na pořízení vozidla s nulovou akontací, jejím provozovatelem je bankovní společnost Equa Bank, a.s. V našem srovnání vlastně vychází jako jasný vítěz, když ale přihlédneme třeba k možné lhůtě splatnosti nebo výši půjčky, ještě o něco ideálněji pak vyjde třeba společnost Cetelem.

Půjčka v bance neznamená náročné jednání na několik dalších dnů

Výhodou zde bezesporu je, že i banky se přizpůsobují aktuálním podmínkám a možnostem na trhu, tudíž nestrávíte několik odpolední jednáním o tom, jak bude celá půjčka vypadat. Alternativ je navíc hned několik, protože banky se neustále předhánějí ve výhodnosti svých nabídek. Dohodu je samozřejmě v dnešní době možné uskutečnit i online formou, jednoduše zvolíte výši měsíční splátky a vypočítá se doba, po kterou budete tento závazek postupně hradit. V bance si lze půjčit naprosto na cokoliv, nikdo vás nebude unavovat otázkami, do čeho vlastně hodláte co nejdříve investovat. Bankovní úvěr je však také o prověřování bonity klienta, jinými slovy – na splácení musíte opravdu mít a doložit samozřejmě i příjmy, ze kterých budete posílat splátky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Shlédněte také

Rychlá půjčka

Nevíte co si přesně představit pod pojmem rychlá půjčka? A co kdybychom ji nazvali expresní …