Domů / Doporučujeme / Investiční zlato jako dárek? Skvělý nápad!

Investiční zlato jako dárek? Skvělý nápad!

Co darovat k Vánocům? Zapomeňte na rukavice, ponožky a šály. Darujte dárek skutečné hodnoty. Investiční zlato.
Inflace a krachy energetických společností na spoustu lidí kladou vysoké nároky. Imunní vůči nim přitom nemusejí být ani vaši blízcí. Vy jim přitom jejich problémy můžete alespoň trošku ulehčit. Darováním investičního zlata. To totiž díky své obzvláště v dlouhodobém horizontu stálé ceně zrovna inflaci velmi dobře odolává. A když dojde na nejhorší, obdarovaný váš dárek snadno prodá. Přinejmenším za něj dostane jeho adekvátní hodnotu. Když se mu však poštěstí, může na něm i slušně vydělat.

Zlato jako investice

Co si pod pojmem investiční zlato představit? Nejenom u velkých investorů, nýbrž i drobných střadatelů jasně vedou zlaté slitky, jejichž cena začíná na částce 1500 Kč. Pokud ale budete chtít být hodně štědří, můžete si pořídit slitek za 3 miliony korun. Je to na vás moc? V tom případě zaměřte svou pozornost na zlaté mince a medaile. Třeba s nějakou pěknou rytinou. Spoustu pozoruhodných realizací najdete například na e-shopu zlate-mince.cz.

Dárky pro muže, ženy i děti

K dispozici tu jsou dárky pro muže, ženy i děti. Ale nejenom je. Také pro obchodní partnery, nepostradatelné prodejce, klíčové zaměstnance ve firmě či zahraniční návštěvy. Zkrátka každého, komu chcete dát najevo svou náklonnost či projevit svůj dík.

Darujte zlaté mince

Darovat jim můžete třeba mince s vyrytým jménem. Pražská mincovna má ve svém portfoliu všechna jména českého i slovenského kalendáře. Oblíbené ovšem jsou i motivy znamení zvěrokruhu. Narozeniny i svátek vašich blízkých tak dostanou nový rozměr. Nebo na minci nechte vyrýt nějaké významné datum. Třeba výročí svatby vašich rodičů. Nebo té vaší. Další možností je nechat na minci vyrazit oslavencův čerstvý absolventský titul. Žádané ovšem jsou i mince k narození dítěte a dalším příležitostem.
Jak vidíte, možnosti jsou téměř nepřeberné. Prohlédněte si kompletní nabídku malých dárků velké hodnoty na zlate-mince.cz. Určitě si vyberete.

Shlédněte také

Plast je vynikající materiál nejen pro přepravky

Aby vnitrozemská i mezinárodní doprava fungovaly tak, jak mají, je potřeba zajistit mimo jiné i …