Domů / Doporučujeme / Doporučujte hypotečního poradce a získejte pasivní příjem

Doporučujte hypotečního poradce a získejte pasivní příjem

Mít pasivní příjem je snem snad každého člověka. Otázkou je, zda by vás dlouhodobě bavilo, kdyby vám peníze na účet přibývaly absolutně bez práce. Tohle filozofování ale necháme na jiných a místo toho se podíváme na konkrétní tip, jak skutečně přilepšit rodinnému rozpočtu bez námahy.

Majitelům blogů, webů, facebookových stránek, populárních účtů na Instagramu a dalších online kanálů bude pravděpodobně tento princip známý. My si ale ukážeme, že doporučováním služeb může vydělávat každý běžný člověk. Získávat odměny za hypotéky je snadné. Stačí se zmínit svým známým, kolegům či rodinným příslušníkům.

Hypoteční specialista pomůže najít nejvýhodnější nabídku

Hypoteční úvěry dnes nabízí spousta bankovních i nebankovních společností. Vybrat si mezi všemi nabídkami tu nejvýhodnější není vůbec snadné. Pro běžného člověka, který se na trhu hypoték neorientuje, jde zkrátka o nadlidský úkol. Museli byste věnovat hromadu času průzkumu a srovnávat všechna kritéria. Proto je lepší, když vám pomůže hypoteční specialista.

Hypotečním specialistou je i pan Petr Pařízek, jenž na finančním trhu působí už od roku 2011. Svým klientům zařizuje hypotéky, díky nimž ušetří až 150 000 Kč za každý vypůjčený milion. Nicméně vydělat díky němu mohou nejen přímí klienti, ale také všichni, kteří mu budou klientelu doporučovat – tedy i vy.

Uděláte dobrý skutek, a ještě si přilepšíte

Pokud doporučíte služby Petra Pařízka, získáte odměnu dle výše čerpaného úvěru. Neberte to tak, že budete někomu vnucovat hypotéku. Ve skutečnosti uděláte spíš dobrý skutek. Doporučíte odborníka, který pomůže vybrat vhodné řešení, spočítat hypotéku, vyřešit administrativu se zvolenou bankou a zařídit spoustu dalších věcí. A hlavně pomůžete ušetřit.

Vaše odměna se bude lišit podle toho, kolik lidí doporučíte a jak vysoké úvěry si vezmou. Aktuálně však běží slevová akce, takže díky kódu AKCE2018 získáte hned od začátku 0,3 % za každý zapůjčený milion. A jak tedy začít vydělávat?

Nepotřebujete žádné speciální znalosti

Prostě se v konverzaci s přáteli nebo kolegy zmiňte, že víte o nabídce výhodné hypotéky. Pokud se chystají vzít si hypoteční úvěr, určitě jim rada přijde vhod. Máte-li blog, napište článek. Jste-li na Facebooku či Instagramu, dejte o službách Petra Pařízka vědět. A ještě jedna příležitost by tu byla. Jestliže jste realitní makléř nespokojený s odměnami od vaší společnosti, nebojte se doporučovat svým klientům také něco jiného. Získáte individuální odměny, a to dokonce za již dříve uzavřené obchody.

Shlédněte také

Plast je vynikající materiál nejen pro přepravky

Aby vnitrozemská i mezinárodní doprava fungovaly tak, jak mají, je potřeba zajistit mimo jiné i …