Domů / Doporučujeme / Vodní dýmky mohou pro kuřáka znamenat výraznou úsporu

Vodní dýmky mohou pro kuřáka znamenat výraznou úsporu

Každý kuřák moc dobře ví, jak je jeho koníček extrémně nákladnou záležitostí. Mnoho milovníků tabáku se proto přeorientovalo na vodní dýmky. Jejich cena je samozřejmě daleko vyšší než u krabičky cigaret.

Ty si však kuřáci kupují takřka každý den, zatímco do dýmky je nezbytné zainvestovat pouze jednou. Pak jen stačí dávat peníze do tabáku, který se dá ovšem sehnat daleko levněji než cigarety.

Lepší chuť

Koupit vodní dýmku není dávno žádný velký problém. Možností, kde si takovýto produkt pořídit, je i u nás docela dost. Ne vždy se ovšem vyplatí vybírat podle ceny. Obchody s levným zbožím nepůsobí příliš důvěryhodně a vodní dýmky obecně nejsou úplně nejlevnější.

Kdo chce skutečně něco pořádného, měl by navštívit obchod, kde už probíhá prodej vodních dýmek nějaký ten pátek. Tam totiž existuje velká šance, že zákazník dostane za své peníze nejen dobrý produkt, ale zároveň v případě potřeby i několik cenných rad.

Vodní dýmky se většinou nevybírají podle vzhledu, i když i to je jedna z cest, ale hlavně dle velikosti. Běžně se dělí do tří základních kategorií, a sice na malé, střední a velké.

Malé

Tyto modely jsou zajímavé hlavně svými malými proporcemi, což je z části výhoda, z části však negativum. Výhoda zde spočívá hlavně v mobilitě a také nízké ceně. Vždy je však něco za něco.

Malé rozměry má totiž i ochlazovací nádoba, kvůli čemuž se dým nedokáže kultivovat stejně dobře jako v případě větších nádob. Z toho důvodu se z malých vodních dýmek ve většině případů neline tak chutný dým jako z větších variací. I tak z nich tabák chutné lépe než z cigaret.

Střední

Tyto dýmky už jsou o dost dražší a na přenášení se příliš nehodí. Disponují ovšem poměrně velkou vodní nádobou, která je zárukou vždy skvělé chuti. Za více peněz tak dostane člověk vyšší kvalitu.

Velké

Nejlepší verze vodních dýmek patří do kategorie velkých. Jsou skutečně robustní a těžké, ale také i velmi líbivé. Běžně se používají třeba v čajovnách.

Shlédněte také

Krásné a elegantní šperky pro běžné nošení i slavnostní akce

Udělejte radost samy sobě nebo potěšte svoji manželku, přítelkyni, maminku či kamarádku zajímavým šperkem. Krásné …