Domů / Doporučujeme / Nakupte pracovní trička s dlouhým rukávem na zimu

Nakupte pracovní trička s dlouhým rukávem na zimu

Z krátkého rukávu jsme se letos dostali skokem rovnou do teplých péřových bund. Možná se ještě dočkáme pár teplých dnů, nicméně zima již přichází. Připravit je na to třeba i pracovní šatník. Kraťasy a trička s krátkým rukávem je nutné vyměnit za dlouhé montérky a pracovní trička s dlouhým rukávem.

Na léto si pracovní oblečení každý najde snadno. Stačí vyřadit nějaké tričko s krátkým, kterých beztak máte spoustu, a k tomu třeba horší kraťasy. V zimě to ale tak snadné není. Ve vyřazených teplácích se příliš dobře nepracuje, montérky jsou daleko praktičtější – třeba mají více kapes. A co teprve trička.

V zimě pořádně vrstvěte

Pokud vykonáváte fyzickou práci, pravděpodobně se zapotíte i v zimě. V tom případě je nejlepší vrstvit oblečení, ať máte co sundávat a pak zase oblékat. Základem by mělo být bavlněné pracovní tričko s dlouhým rukávem, na něj můžete dát mikinu a pak pracovní bundu. Na podzim bundu nahraďte třeba vestou, pokud ještě není tolik chladno.

Nezapomínejte ani na doplňky k oblečení. Čepice je obzvlášť důležitá, ať vám nemrznou uši. Při práci venku se hodí i nákrčník, případně šátek. Rukavice také, pokud tedy pro svou činnost nenosíte rukavice pracovní.

Kde sehnat zimní pracovní oblečení?

Kde pořídit pracovní oblečení pro různé počasí? Investujte do kvality, místo obyčejného trička si pořiďte opravdu raději pracovní tričko s dlouhým rukávem. Je vyrobené k tomu, abyste ho používali na práci, takže zcela jistě něco vydrží.

Jestliže nakupujete pro celou firmu, určitě navštivte velkoobchod oblečení, tam se dostanete na mnohem zajímavější ceny. Není bezpodmínečně nutné nikam chodit osobně, většina velkoobchodů funguje také online. Zkuste například brněnský velkoobchod s oblečením Xfer. Jeho kategorie pracovního oblečení je dost obsáhlá, jistě tam seženete, co potřebujete. I na zimu.

Shlédněte také

Plast je vynikající materiál nejen pro přepravky

Aby vnitrozemská i mezinárodní doprava fungovaly tak, jak mají, je potřeba zajistit mimo jiné i …