Domů / Doporučujeme / Poradíme vám, jak vybrat půvabnou kuchyň

Poradíme vám, jak vybrat půvabnou kuchyň

Kuchyň dávno není ponurým pracovním prostorem skrytým za zavřenými dveřmi. V současné době představuje srdce domova, protože se v moderních interiérech propojuje s obývacím pokojem. Pokud plánujete rekonstrukci kuchyně, měli byste se prvně zvážit celkový styl. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno zohlednit, abyste neprohloupili.

Přestože si to možná ani neuvědomujete, kuchyň se stále nedílnou součástí každodenního života. Existují nekonečné možnosti, jak prostor zdokonalit. Jsou ve vašem hledáčku rohové kuchyně? Preferujete ostrůvek?

Jaký styl je pro vás to pravé ořechové?

První možností je tradiční provedení, které je i nadčasové, protože nevychází z módy ani po několika letech. Představte si lakované nebo mořené skříňky s prosklenými dvířky, bílé obklady, ozdobné lišty a římsy kombinované s industriálními prvky.

Další variantou je venkovský styl. Z takové kuchyňské linky vyzařuje hřejivá a domácká atmosféra. Samozřejmě je kladen důraz na funkčnost a komfort. V takové kuchyni můžete očekávat otevřené police, široké dřezy, klasickou podlahu a velký ostrůvek.

Moderní kuchyň je elegantní, sofistikovaná a minimalistická. Vyznačuje se leštěnou pracovní deskou, bezrámovými skříňkami a zajímavým chromovaným kováním. Pro výrobu se používají vysoce kvalitní materiály od exotického dřeva až po nerezovou ocel. Výsledek působí luxusně.

Kde koupit kuchyňskou linku?

Záleží na tom, jak velký rozpočet jste ochotni uvolnit pro realizaci kuchyně. Projekt vás totiž může vyjít na pár desítek tisíc korun, ale i na několik set tisíc korun. Ujasněte si tedy, kolik do takové kuchyně investujete.

Podívejte se do internetového obchodu Okay.cz, kde jsou k dispozici celé kuchyňské sestavy. Stačí si jen vybrat vzhled, který se vám nejvíce zamlouvá.

Shlédněte také

Originální tričko s potiskem

Je to trochu smutné, nicméně originalita se z běžné konfekce prakticky vytratila. Všechny značky nabízejí …