Domů / Doporučujeme / Svítidla jako důležitá součást interiéru. Jak vybrat a vyladit lustry na míru

Svítidla jako důležitá součást interiéru. Jak vybrat a vyladit lustry na míru

Přemýšlíte nad krásně zařízeným interiérem, kde má všechno svůj jasně daný řád a přijde vám jako dobrý nápad pořízení luxusního svítidla? Rozhodně děláte dobře, protože lustr, ale i nástěnné svítidlo či lampa dokáže výrazně ovlivnit vzhled místnosti během dne i večer, když je světlo rozsvícené. V článku se dozvíte, na co si dát hlavně pozor a jaké detaily je důležité nepodcenit při návrhu svítidla na míru.

Splňte si představu o dokonalém svítidlu

Vybrat to správné svítidlo nemusí být vůbec tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. I přesto, že je nabídka poměrně široká, může se snadno stát, že nenajdete ten potřebný model. A v takovém případě přichází na řadu výroba svítidel na míru. U zkušených profesionálů si vyberete jednotlivé komponenty, nebo si zvolíte z předem vytvořeného konceptu, ke kterému doplníte některé požadované detaily. Výsledkem bude naprosto jedinečné svítidlo, kde nikde jinde nenajdete.

Zdobení i praktické detaily

Když se rozhodnete pro vlastní lustr, můžete si vybrat textilní kabel. Ten je v některých ohledech pevnější a nabídne delší životnost. Kabel z textilu má také výhodu poměrně variabilního vzhledu, kdy je možné barevné přizpůsobení podle toho, jak by měl vypadat celý lustr. Výsledkem tak je maximální sladění těchto praktických detailů se zdobením vybraného svítidla.

Designové lustry nemusí být příliš drahé

Takový designový lustr na míru nemusí být nijak zvlášť drahý. Mnohdy je cena na podobné úrovni s lepšími svítidly, která si můžete běžně zakoupit. Stačí si tak zvolit, co konkrétně by se vám mohlo líbit a pustit se do realizace. Profesionálové ze společnosti Bohemia-Design dokážou poradit ohledně optimální funkčnosti a případně vás navedou na některé zajímavé doplňky, s jejichž pomocí můžete vzhled celého svítidla posunout ještě na vyšší úroveň.

Shlédněte také

Plast je vynikající materiál nejen pro přepravky

Aby vnitrozemská i mezinárodní doprava fungovaly tak, jak mají, je potřeba zajistit mimo jiné i …