Domů / Finance / Nárok na hypotéku máte i se záznamem v registru

Nárok na hypotéku máte i se záznamem v registru

V dnešní době nejeden člověk řeší, že je zapsán do registru dlužníků, aniž by za to sám opravdu mohl. Je to i Váš případ? Náhodou jste do schránky nedostali složenku nebo upomínku a jste to registru dlužníků zapsáni hned. Problém nastane, když toto zjistíte po dlouhé době, kdy z malé částky můžou být klidně i několikanásobné položky, které těžko splatíte z Vašich příjmů. Ve Vaší bance Vám ale nevyhoví, protože už máte záznam v registru. Hloupá situace, která se nestala Vaší vinou, Vám teď působí opravdu velké potíže. Můžete si někde půjčit? Naštěstí ano!

Skvělým řešením je hypotéka bez registru, jak už název napovídá, u této hypotéky je bezpředmětné pokud jste zapsáni v registru dlužníků. Finanční vzpruhu tak může využít opravdu kdokoliv bez složitého papírování a bez náhledu do registru. Jde totiž o nebankovní hypotéku, která vyjde vstříc téměř každému, kdo o ni požádá. U této hypotéky nemusíte plnit náročné požadavky jako u bankovních produktů, dokonce ani dokládat příjmy.

Nárok na hypotéku máte i se záznamem v registru

I přesto, že může tuto hypotéku získat většina zájemců, jsou tu přece jenom nějaké podmínky. Podmínky jsou ale pouze dvě a to být dospělým, to znamená minimálně 18 let. Druhou podmínkou je zástava jakékoliv nemovitosti, nemusí to být jenom dům, ale dokonce garáž či chata. Nemovitost by měla být ve Vašem vlastnictví, můžete ovšem zastavit i nemovitost třetí osoby, která k tomu dá svolení. Stačí splnit pouze tyto dvě podmínky a peníze mohou být Vaše. Výše půjčky, tedy hypotéky bez registru, může dosahovat do výše 70% odhadní ceny nemovitosti. Peníze můžete mít již do 24 hodin, vše opravdu vyřídíme rychle bez složitého zdržování. Neplatíte ani odhad nemovitosti, který zařídí věřitel. V nabídce je opravdu nízký úrok, srovnatelný s úroky v bankách a můžete využít dobu splácení až na 30 let.

 

To není vše, protože peníze z této hypotéky můžete použít, na co chcete, dokonce i na vyplacení exekuce, nebo jiných pohledávek, které Vás tíží.

Shlédněte také

K reklamaci zboží postačí fotka účtenky

K reklamaci zboží postačí fotka účtenky

K reklamaci vadného zboží požadují prodejci účtenku, která potvrzuje místo a datum zakoupené věci. Málokdo …