Domů / Doporučujeme / Autozastavárna – půjčky bez registru

Autozastavárna – půjčky bez registru

Svět půjček je vskutku rozmanitý. Dalo by se říci, že každý z nás nějakou vyzkoušel. Na tom nic není, když řádně splácíme, nemusíme se ničeho bát. Někteří lidé využívají americké hypotéky, jiní spotřebitelské úvěry, další rychlé půjčky bez registru. To vše český zákazník důvěrně zná. Ale co půjčky se zástavou vozu? Pojďme si o nich něco povědět.

Největší problém je špatná platební minulost

Jak už to tak bývá, může se stát, že se zpozdíme se splátkou. A na světě je problém. Půjčky bez registru jsou ovšem jiné. Registry dlužníků se nekontrolují. Pokud potřebujete spěšně peníze a vlastníte osobní vůz anebo jiný dopravní prostředek, padne vám do noty autozastavárna. Zkrátka a dobře, ručíte svým majetkem, v tomto případě autem, motorkou, letadlem, člunem. Jakmile svůj dluh zaplatíte, dopravní prostředek je zase váš. Samozřejmě lze využít i služby spojené s prodejem automobilu.

Jak postupovat?

Veškeré informace o půjčce ihned zjistíte telefonicky, emailem, kontaktním formulářem či službou WhatsApp. Pro začátek postačí zaslat fotografii vozidla a velkého technického průkazu. Nato odborníci provedou orientační nacenění. Jen si musíte uvědomit, že bude stanovena doba trvání půjčky. Po měsíci probíhá denní zúčtování. Peníze k vám připlují díky modelům Money & Drive nebo Money & Store. Pomocí Money & Drive získáte hotovost a svým vozidlem jezdíte dle libosti. Pomůžete si z krátkodobých finančních problémů. Autozastavárna Praha představuje také model Money & Store. V tomto případě je vůz odstaven na hlídaném parkovišti na 24 hodin s pojištěním ALL-IN.

Osobní návštěva vše osvětlí

Někdo chce vidět vše na vlastní oči, proto je dobré navštívit pobočky v Praze, Teplicích či v Brně. K dispozici je osobní poradce, který průběh půjčky bez registru vysvětlí. Po provedení prohlídky, zkušební jízdy a předložení dokladů budou vyplaceny peníze do 30 minut.

Shlédněte také

Plast je vynikající materiál nejen pro přepravky

Aby vnitrozemská i mezinárodní doprava fungovaly tak, jak mají, je potřeba zajistit mimo jiné i …