Domů / Doporučujeme / Originální tričko s potiskem

Originální tričko s potiskem

Je to trochu smutné, nicméně originalita se z běžné konfekce prakticky vytratila. Všechny značky nabízejí víceméně stejně vypadající oblečení, takže je v konečném důsledku jedno, co si člověk koupí.

Kdo však chce něco trochu originálního, musí hodně hledat, případně si nechat ušít oblečení na míru. I když existuje i další řešení, a sice potisk triček.

Stačí pouze základní vybavení

Tričko s fotkou či jiným obrázkem je samozřejmě možné běžně koupit, nicméně kdo chce, může si takovýto výtvor vyrobit i u sebe doma. Sice se to moc nedoporučuje, ale takovýto experiment mimo použitého trika nic moc dalšího nestojí.

K realizaci bude potřeba PC nebo notebook, tiskárna, ideálně barevná a speciální nažehlovací tiskařský papír. S tímto vybavením je možné potisknout víceméně jakoukoliv běžnou textilii. Stačí jen na počítači vytvořit vhodný obrázek či do něj nahrát fotku a tu následně vytisknout. Papír už pak jen stačí přežehlit na zvolené oblečení a dílo je hotovo.

Jedná se o velmi rychlý a jednoduchý způsob, jak si trochu vylepšit oblečení. V praxi ho ale skoro nikdo nepoužívá. Potisk tohoto typu se totiž velmi rychle loupe, v pračce se pak už při prvním praní zničí úplně. Proto je mnohem prozíravější nechat si potisk přeci jen vytvořit u profesionálů.

Moderní metody

Aby potisk na textilu vydržel déle než pár hodin, musí se provádět vhodnými moderními metodami, které zaručí jeho kvalitu. Mimo oblečení se však prodávají potištěné i různé reklamní předměty, jako jsou zapalovače či přívěsky na klíče. Velice oblíbené jsou také hrnečky s potiskem.

Potisk samotný si samozřejmě může zákazník zcela vymyslet a rovnou i zrealizovat. K tomuto účelu nabízejí e-shopy typu Moje-triko.cz možnost použít jednoduchý editor, ve kterém je možné převést své představy na virtuální plátno, a to následně na oblečení nebo předmět dle výběru zákazníka.

Krásné a elegantní šperky pro běžné nošení i slavnostní akce

Shlédněte také

Plast je vynikající materiál nejen pro přepravky

Aby vnitrozemská i mezinárodní doprava fungovaly tak, jak mají, je potřeba zajistit mimo jiné i …