Domů / Půjčky / Rychlá půjčka

Rychlá půjčka

Nevíte co si přesně představit pod pojmem rychlá půjčka? A co kdybychom ji nazvali expresní půjčka, bylo by to již jednodušší?

Zkrátka a dobře, jedná se především o nebankovní půjčku, jejíž finanční plnění máte na svém účtu během několika minut, maximálně hodin. Ano, v dnešní době je možné již i toto.

Tento způsob financování je doporučen především pro ty, kteří v krátkém časovém horizontu potřebují peníze na úhradu čehokoliv co jim v této chvíli otravuje život. Rychlá půjčka je neúčelová s nízkým finančním rozpětím a krátkou dobou splatnosti.

Jak ji získat

Získání rychlé půjčky je velmi jednoduché, stačí pouze splnit následující kroky:

  • vyplnění on-line žádosti s volbou výše půjčky a délky splatnosti
  • potvrzení své žádosti, zadaných údajů a vyjádření souhlasu se smlouvou o půjčce a obchodními podmínkami společnosti
  • zaslání registračního poplatku k potvrzení vlastnictví bankovního konta

Jakmile všechny tyto kroky projdete, stačí již jen počkat a pokud společnosti poskytující rychlou půjčku vaši žádost schválí, finanční prostředky o něž jste žádali můžete mít na svém bankovním účtu během několik minut či hodin. A právě proto se tomu říká rychlá půjčka.

K vyřízení potřebujete:

  • platný občanský průkaz
  • věk nad 18 let
  • pravidelný měsíční příjem
  • trvalé bydliště na území ČR

Rychlá půjčka, na co ji využít

Nikdo se vás jako žadatele nebude ptát na co přesně finanční prostředky potřebujete. Nemusíte vysvětlovat své pohnůtky. Nemusíte se obhajovat, proč jste se dostali do současné situace, kdy potřebujete půjčit tolik a tolik peněz v krátkém časovém horizontu.

Finanční strop, délka splatnosti, vše co je důležité vědět

Maximální částka, kterou si můžete půjčit se společnost od společnosti liší, ale většinou se pohybuje okolo 10.000,- Kč a splatnost bývá okolo 1 měsíce. Někdy více, někdy méně.

Rychlá půjčka může být poskytnuta každé osobě, která má dostatečnou bonitu na to, aby v daném, měsíčním termínu, mohla půjčku též i splatit.

Shlédněte také

Výplata v nedohlednu a potřebujete peníze na nečekané výdaje?

Výplata v nedohlednu a potřebujete peníze na nečekané výdaje?

Váš pečlivě sestavený domácí rozpočet nabouraly nečekané výdaje a nevíte, jak ze zapeklité finanční situace …